072-3233818
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
עברית
 
 
 
english
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עו"ד ונוטריון כץ נ. הרצל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
שמי עו"ד ונוטריון הרצל כץ, ואת כץ נ. הרצל, משרד עורכי דין ונוטריון הקמתי בשנת 1971 – כשנתיים לאחר עלייתי ארצה מדרום אפריקה. בשנת 1994 הצטרפה אליי בתי, שרון, ובהמשך חבר אלינו גם עו"ד חיים רינגבירץ. יחד אנו מעניקים טיפול משפטי בתחומים הבאים: דיני מקרקעין, עיזבונות, הסכמים וייעוץ משפטי כולל.

אנו מקפידים לשים את האינטרס של לקוחותינו בראש מעייננו, ולהכירם לעומק – להבין את צורכיהם, את סיפורם האישי ואת הסיבה שלשמה הם פנו אלינו. כל לקוחותינו נהנים משירות אישי, רגיש וסבלני, וכמו כן מזמינות מלאה. לאור ניסיוננו הרב, אנו מבינים ומאמינים כי מעבר לחשיבותה של הבקיאות בדינים ובחוקים, חשוב עוד יותר הטיפול לו זוכה הלקוח.
 
 
הרצל כץ - עורך דין, מגשר ונוטריון
 
 
 
שרון ארניה כץ - עורכת דין ומגשרת
 
 
 
 
 
עו"ד חיים רינגבירץ הוא שמאי מקרקעין ומגשר מוסמך. עם תחומי התמחותו נמנים: הערכות למכירת נכסים, הערכות לאשראי, היטלי השבחה ומסי מקרקעין אחרים, הערכות לצורך פירוקי שותפויות, בדיקות כדאיות כלכלית וחוות דעת מומחה לבתי משפט.
 
 
 
עו"ד חיים רינגבירץ
 
 
 
 

הייחודיות שלנו

 
אנו מאמינים שגישור הוא האמצעי האולטימטיבי להשגת פתרון יעיל ואיכותי לכל הגורמים. במסגרת הטיפול המשפטי, אנו מעודדים תקשורת, הקשבה ושיחה, במהלכה כל אחד מהצדדים מביע את דעותיו ורצונותיו. אנו נוטים לפנות להליכים משפטיים רק לאחר שתהליך הגישור הגיע למבוי סתום.

אנו מזמינים אתכם לנסות חוויית שירות שונה וייחודית בעולם המשפטי – צרו עמנו קשר!